Auto pomoc - Warszawa

Pomoc

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas kierowcy. W auto pomoc 24 h DAR-CAR w Warszawie świadczymy usługi w systemie całodobowym. Oznacza to, że możesz do nas zadzwonić o każdej porze 365 dni w roku. Nawet w dni świąteczne i weekendy. W ramach zgłoszenia:

Nasze pogotowie drogowe rusza do akcji natychmiast po Twoim telefonie. Mając na uwadze niekorzystne położenie, w którym się znajdujesz, robimy wszystko by:

Pogotowie drogowe

Wspieramy kierowców od wielu lat. Nasze pojazdy auto pomocy 24 h można spotkać na drogach woj. mazowieckiego w tym na A2. Jeśli znajdujesz się w potrzebie, to skontaktuj się z nami. Nim jednak to zrobisz, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pasażerów, czyli:

Poinformuj nas o w miarę dokładnej lokalizacji pojazdu. Na podstawie tej informacji będziemy mogli oszacować czas potrzebny na dojazd pojazdu technicznego do Ciebie. Pamiętaj, że kierowca pogotowia samochodowego jest jednocześnie wykwalifikowanym mechanikiem. Dlatego po przybyciu dokona wstępnych oględzin i diagnostyki. Dzięki tym czynnościom będzie mógł sprawnie zająć się naprawą uszkodzonych części lub ich wymianą. Jeśli okaże się, że naprawa możliwa jest tylko w warunkach warsztatowych, to zaproponuje Ci transport lawetą. W tej sytuacji możesz podjąć decyzję, czy chcesz, aby auto było dostarczone do warsztatu DAR-CAR. Możesz również poprosić dostarczenie auta do domu lub innego mechanika.

Pogotowie samochodowe

Nasi pracownicy to zawodowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Trzon zespołu tworzą mechanicy, lakiernicy, elektrycy oraz elektronicy. Dzięki tak dużej wszechstronności jesteśmy w stanie udzielić wsparcia każdemu kierowcy. Pogotowie samochodowe przyjeżdża również do wypadków drogowych w Warszawie i okolicy. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię DAR-CAR pomoc 24 h.
W ramach usług możesz zamówić także:

Dbamy, aby każde zlecenie zostało obsłużone jak najlepiej i w możliwie krótkim czasie. Poza tym mamy w cenniku bardzo atrakcyjne stawki, dlatego za nasz serwis jest tani.
Zapraszamy do korzystania z auto pomocy na drogach woj. mazowieckiego. Najlepszym świadectwem naszych kompetencji są pozytywne opinie, które napisali Klienci.