Awaryjne odpalanie samochodu - Warszawa

Kłopot z rozruchem silnika? Niedziałający immobilizer? Rozładowany akumulator? W takich sytuacjach warto zamówić awaryjne odpalanie samochodu przez mechanika. W Warszawie możesz skorzystać z naszych całodobowych usług. Świadczymy je przez cały rok i bez względu na godzinę zgłoszenia działamy natychmiastowo. Robimy wszystko, by pomóc kierowcy szybko i skutecznie dojechać do celu na czas. Typowymi usterkami, które nie wymagają specjalistycznej naprawy, zajmujemy się od ręki. W związku z tym nie ma konieczności holowania auta do warsztatu.
Do najczęstszych zgłoszeń, które obsługujemy niezwłocznie, należą:

W takich przypadkach odpalanie samochodów lepiej powierzyć profesjonalistom.

Co zrobić, gdy silnik samochodu nie chce odpalić?

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, to kontrolki na kokpicie. Jeśli w trakcie rozruchu zauważasz, że przygasają lub wyłączają się całkowicie, to może być sygnał, że akumulator jest rozładowany. Wówczas pozostaje skontaktować się z mobilnym warsztatem. Nasi pracownicy:

Na czym polega awaryjne odpalanie samochodu?

Częstą przyczyną unieruchomienia pojazdu jest nieprawidłowe działanie akumulatora. Wówczas nie jest możliwe włączenie silnika poprzez przekręcenie kluczyka w stacyjce. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest odpalanie samochodu za pomocą kabli. Łączą one źródło zasilania w aucie serwisowym z niedziałającym akumulatorem. Przesyłany prąd pozwala na uruchomienie napędu.
Korzystając z naszej oferty, zyskujesz podwójnie, tj.:

  1. Usługa awaryjnego odpalania samochodu jest tańsza od kosztu, który poniesiesz za wynajęcie lawety.
  2. Oszczędzasz czas, który poświęciłbyś na wizytę w warsztacie.

Co najważniejsze, po naprawie możesz kontynuować podróż.

Awaryjne odpalanie samochodów — Tanio

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych mechaników, elektryków i elektroników. Tworzą oni zespół fachowców, którzy:

Zwróć uwagę, że za tego typu wsparcie zapłacisz niewiele. Jeśli wstępna diagnostyka wykaże, że defekt jest poważniejszy i nie ograniczy się do wymiany np. świecy czy rozrusznika, to niezbędny będzie transport auta na lawecie do warsztatu.

Całodobowy serwis — odpalanie pojazdów Warszawa

Pamiętaj, że DAR -CAR auto serwis:

Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, to zapraszamy do kontaktu. Możesz na liczyć nas w każdej sytuacji, nawet najtrudniejszej. Działamy błyskawicznie i jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, w tym na awaryjne odpalanie.