Pomoc Drogowa - Warszawa Mokotów

507 507 631

Wypadki czy kolizje to najczęstsze przyczyny, kiedy wzywa się pomoc drogową. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jednak w wielu innych sytuacjach na drodze, gdy będziesz potrzebować wsparcia technicznego na Mokotowie w Warszawie. Gwarantujemy Ci m.in. bezpieczne holowanie lub lawetę, gdy Twój pojazd całkowicie odmówi posłuszeństwa lub ulegnie poważnemu uszkodzeniu.

W każdej sytuacji pomożemy Ci również w zabezpieczeniu oraz usunięci z drogi niesprawnego pojazdu.

W jaki sposób świadczymy wsparcie:

Zapewniamy holowanie aut m.in. z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych, a także z miejsc zdarzenia.

Dlaczego warto nas wybrać? Ponieważ oferujemy bezpiecznie realizowaną pomoc drogową, a nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie ceny.

Laweta - Warszawa Mokotów

W sytuacji, gdy Twój pojazd po awarii, kolizji lub wypadku nie jest w stanie przemieszczać się samodzielnie po jezdni, w ramach pomocy drogowej na Mokotowie w Warszawie przetransportujemy go z pomocą lawety. Jest nowoczesna i świetnie wyposażona, co gwarantuje bezproblemowy przewóz każdego pojazdu, a także m.in.

Możemy Ci także pomóc w transporcie samochodu, który kupiłeś w innej części Polski lub za granicą albo takiego, który chcesz oddać na złom.

Laweta wyposażona jest:

Dzięki temu, że ma ona tylne zawieszenie o regulowanym poziomie, sprawnie i bezproblemowo załadujemy każdy samochód.

Holowanie - Warszawa Mokotów

Świadczona przez nas pomoc drogowa działa błyskawicznie – jesteśmy przygotowani na szybkie dotarcie do każdego kierowcy, który potrzebuje wsparcia. Możesz na nią liczyć przez 24 godziny na dobę. Jeżeli Twój samochód uległ np. niewielkiej usterce, drobnej kolizji albo zabrakło Ci paliwa, jednym z proponowanych przez nas rozwiązań może być holowanie. Nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni i mają duże doświadczenie w obsłudze tej czynność. Dlatego możesz być pewien, że właściwie zabezpieczą Twój pojazd i bez uszkodzeń przetransportują go we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dzięki naszej pomocy drogowej nigdy nie zostaniesz sam z problemem awarii! Warto mieć numer do nas w swojej komórce. Holowanie, laweta oraz inne usługi to nasza specjalność! Pamiętaj, że jeśli nie jesteś sprawcą kolizji czy wypadku, to część realizowanych przez nas czynności jest całkowicie za darmo. Koszt pokrywany jest wówczas w całości przez ubezpieczyciela OC kierowcy, który spowodował to zdarzenie.

Szybko i sprawnie dotrzemy z pomocą drogową w każde miejsce na Mokotowie w Warszawie, gdzie będziesz potrzebował profesjonalnego wsparcia specjalistów takich jak my!