Laweta - Warszawa Białołęka

507 507 631

Przez całą dobę możesz liczyć na pomoc drogową Dar-Car, jeśli tylko na Białołęce w Warszawie potrzebna Ci będzie laweta, holowanie lub inna forma wsparcia technicznego z naszej strony. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem oraz mają niezbędną wiedzę i doświadczenie w tej branży.

Nie zawsze trzeba brać udział w wypadku czy kolizji, aby doszło do awarii lub uszkodzeń w aucie, przy których warto skorzystać już z usług fachowców. Zapewniamy kompleksową obsługę różnych zdarzeń. Świadczona przez firmę pomoc drogowa obejmuje m.in.:

Każdą z powyższych czynności wykonujemy w sposób bezpieczny dla Ciebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dysponując nowoczesną lawetą, możemy w każdej chwili bez szwanku załadować i przetransportować Twój samochód do warsztatu napraw. To jednak nie jest jedyna rzecz, do jakiej ją wykorzystujemy. Jeśli chcesz sprowadzić pojazd z innego miejsca z w Polsce lub z zagranicy, możesz także skorzystać z naszych usług.

Nasz specjalistyczny zespół jest do dyspozycji kierowców samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz motocyklistów. Przy każdej usterce czy poważniejszym zdarzeniu drogowym możesz mieć wsparcie fachowców. Świadczymy pomoc drogową przez cały czas bez względu na weekendy czy święta. Kiedykolwiek i gdziekolwiek będziesz potrzebować naszego wsparcia na Białołęce w Warszawie, jesteśmy! Oferujemy także atrakcyjne ceny za świadczone usługi, w tym lawetę, a możesz je sprawdzić w specjalnej zakładce na stronie internetowej.

Pomoc drogowa - Warszawa Białołęka

Gdy na drodze przydarzy Ci się awaria, kolizja lub wypadek, liczy się czas działania. Dlatego jako profesjonalnie działająca pomoc drogowa staramy się do Ciebie dotrzeć najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Jako doświadczeni fachowcy będziemy wiedzieć, co robić dalej. Naszym zadaniem jest jak najsprawniejsze uruchomienie Twojego pojazdu na miejscu zdarzenia, abyś mógł kontynuować jazdę. Jeżeli jednak pojawią się komplikacje związane z uszkodzeniem auta, które nie pozwolą na jego samodzielne przemieszczenie się, wówczas pozostaje nam holowanie lub skorzystanie z lawety. Odstawiamy wówczas na niej samochód do warsztatu mechanicznego. Możesz skorzystać z naszych usług lub dostarczymy samochód tam, gdzie będziesz chciał.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie utrudnienia podczas podróżowania pojazdami są bardzo stresujące dla kierowcy, który nie zawsze może także liczyć na wsparcie innych uczestników ruchu drogowego. Nie ma bowiem dla nas znaczenia, czy z roztargnienia zapomnisz zatankować auto, nie odpali ono pod blokiem albo przebijesz oponę bądź trzeba będzie wyciągnąć pojazd z rowu. Mając pod ręką nasz numer telefonu, będziesz miał pewność, że szybko dotrzemy z profesjonalną pomocą drogową na Białołękę w Warszawie! Gwarantujemy bezpieczne holowanie oraz transport lawetą! Potrzebujesz technicznego wsparcia? Bez względu na to, co Cię spotka na drodze, dzwoń do nas!