Mobilny mechanik - Warszawa

Twój samochód zepsuł się przed domem? Od kilku dni nie wyjeżdżasz autem z garażu, bo ma usterkę? Mechanik samochodowy z dojazdem to rozwiązanie dla Ciebie, w każdej sytuacji, kiedy nie możesz dotrzeć własnym pojazdem do warsztatu mechanicznego! Znajdziesz go w naszej firmie! Obsługujemy klientów na terenie Warszawy oraz okolic.

Mobilny mechanik to usługa niezwykle ceniona przez kierowców z wielu powodów takich jak np.:

Mechanik z dojazdem to pomoc świadczona przez nas przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Specjalista podjeżdża prosto pod Twój dom, miejsce pracy lub w inne, gdzie akurat czekasz z zepsutym samochodem. Zanim zacznie realizację usługi, wycenia indywidualnie jej koszt, abyś wiedział, z jakim wydatkiem musisz się liczyć. Jeśli zaakceptujesz kwotę kosztorysu uwzględniającego ceny za części oraz pracę fachowca, ustalacie termin zakończenia naprawy.

Mechanik z dojazdem

Nasz mobilny warsztat jest doskonale wyposażony, a mechanik samochodowy z firmy wzywany do awarii – specjalistą, który poradzi sobie z każdą usterką. Na miejscu przeprowadzi najpierw pełną diagnostykę, aby znaleźć przyczynę problemu, a następnie rozpocznie jego usuwanie oraz wymieni zepsute lub zużyte części. Najczęściej wykonywane naprawy mechaniczne dotyczą układu:

Jeśli potrzebny będzie elektryk, to na takiego również możesz liczyć w ramach usługi dojazdu do klienta. Zajmie się diagnostyką komputerową pojazdu, wymieni akumulator czy awaryjnie odpali samochód, wykorzystując przewody rozruchowe. Oprócz tego np. naprawi albo wymieni alternator, rozrusznik oraz zamontuje lub zdemontuje alarm w pojeździe.

Wzywając mobilnego mechanika samochodowego na terenie Warszawy lub jej okolic masz pewność, że niezależnie od tego, gdzie Ci się popsuje samochód, możesz liczyć na fachową pomoc. Wysokie kwalifikacje pracowników naszej firmy oraz nowoczesny sprzęt pozwalają poradzić sobie z nawet bardzo poważnymi usterkami w terenie. Nasz zakres usług obejmuje nie tylko pojazdy osobowe, ale również motocykle, busy, auta dostawcze i maszyny budowlane.

Nie masz czasu na to, aby zaprowadzić swój samochód do warsztatu? Skorzystaj z pomocy mechanika mobilnego!