Mobilny warsztat / serwis - Warszawa

Naprawa pojazdów na drodze jest możliwa dzięki temu, że działamy jako mobilny serwis samochodowy 24 h w Warszawie. To usługa dedykowana przede wszystkim przemieszczającym się autami na terenie stolicy lub w jej okolicach, którym w czasie podróży przytrafiła się jakaś awaria. Nasi fachowcy działają szybko i sprawnie, a warsztat, z jakim przyjeżdżają, wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria. Mobilny serwis to opcja, dzięki której możesz rozwiązać problem techniczny z pojazdem w każdym miejscu!

W naszej firmie działają wyspecjalizowani mechanicy oraz elektrycy samochodowi. Zyskujesz więc pewność, że przeprowadzona na miejscu awarii diagnostyka będzie rzetelna i szybko dowiesz się, co dalej z Twoim pojazdem.

Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów prywatnych, jak i firm, instytucji i innych podmiotów. Ceny za świadczone usługi są zawsze ustalane indywidualnie ze względu na wiele czynników takich jak np. odległość, jaką musi pokonać nasz specjalista, rodzaj usterki, czas potrzebny na jej usunięcie. Gwarantujemy jednak, że są one konkurencyjne!

Mobilny warsztat samochodowy

Z usług mobilnego warsztatu samochodowego 24 h kierowcy korzystają z powodu najróżniejszych usterek. Najczęściej zajmujemy się:

Wykorzystując pokładową pneumatyczną instalację, specjalne klucze z odpowiednimi nasadkami oraz wiele innych narzędzi, które znajdują się w naszym mobilnym serwisie samochodowym, jesteśmy w stanie poradzić sobie z niemal każdą awarią.

Jeśli zabraknie Ci paliwa w podróży, możesz liczyć na jego dowóz.

Mobilny serwis samochodowy

Prowadzony przez nas całodobowy mobilny warsztat samochodowy oferuje więc:

Zazwyczaj ich zakres nie różni się za bardzo od tych, które wykonujemy w stacjonarnym serwisie w Warszawie. Zestaw narzędzi, jaki mamy, jest uniwersalny dla wszystkich marek samochodów.

W przypadku mobilnego warsztatu samochodowego najważniejsza jest jednak ekspresowe działanie oraz precyzja napraw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że spieszysz do pracy, masz zaplanowany wyjazd służbowy lub prywatny, a niespodziewana usterka niweczy Twoje plany. Pomagamy Ci, najszybciej jak się da wrócić na trasę. Oszczędzasz czas i nie musisz wychodzić z domu, aby odstawić auto do serwisu. Nie tracisz również pieniędzy na holowanie samochodu do warsztatu w sytuacji, gdy jest on unieruchomiony, bo np. nie odpala.

Skorzystanie z mobilnego serwisu samochodowego 24h zaoszczędzi Ci i tak już dużego stresu, a jednocześnie pozwoli Ci jak najszybciej realizować dalszą jazdę autem. Nie wydajesz również pieniędzy na taksówki, bo nasi mechanicy starają się, jak najszybciej rozwiązać problem techniczny, abyś nie musiał korzystać z innych środków transportu.

Zdecydowaną większość awarii, do których jesteśmy wzywani, udaje się naprawić podczas jednej wizyty. Od razu wykluczamy te, które są trudne do realizacji i wymagają np. użycia podnośnika w celu wymiany silnika. Gdy jednak zachodzi konieczność skorzystania z usług w warsztacie i przetransportowania pojazdu, wówczas możesz również liczyć na nasze wsparcie. Dysponujemy lawetą, dzięki której Twój pojazd bezpiecznie trafi do serwisu.

Jeśli potrzebujesz pilnie mobilnego wsparcia technicznego dla swojego samochodu, już wiesz, gdzie najlepiej zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/dobę i dojedziemy pod każdy adres na terenie Warszawy bądź w jej okolicach. Zdaj się na fachowców takich, jak my!