Pomoc drogowa - Warszawa Bielany

507 507 631

Nie odpalił Ci samochód? Zabrakło benzyny? Potrzebne Ci holowanie pojazdu lub inna forma pomocy drogowej na Bielanach w Warszawie? Zadzwoń do nas! Przez całą dobę 7 dni w tygodniu świadczymy profesjonalne usługi dla wszystkich kierowców, którzy w tym miejscu potrzebują wsparcia technicznego! Możesz zgłosić nam różne usterki, a jeśli są nieskomplikowane, jesteśmy w stanie poradzić sobie z nimi od razu. W trudniejszych przypadkach odstawimy Twój samochód do wskazanego przez Ciebie warsztatu samochodowego. Istnieje także opcja skorzystania z oferty naszych sprawdzonych mechaników. Wybór należy do Ciebie!

Poza holowaniem oraz wieloma innymi usługami mechanicznymi i elektrycznymi, jakie obejmuje świadczona przez nas mobilna pomoc drogowa, dysponujemy specjalistycznymi pojazdami. Nasza laweta będzie doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoje auto całkowicie odmówi posłuszeństwa. Może Ci się także przydać do przewiezienia pojazdu, jaki zakupiłeś na terenie Polski lub poza jej granicami. Jeśli nie masz innego pomysłu na to, jak go przetransportować, służymy wsparciem. Gwarantujemy, że bezpiecznie załadujemy Twoje auto i dowieziemy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Kto może skorzystać z naszej pomocy drogowej? Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś kierowcą samochodu osobowego, busa, dostawczego, ciężarowego lub motocykla. Służymy wsparciem technicznym w każdym z tych przypadków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i proponujemy zawsze najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. Nasz cennik jest transparentny, a kwoty za poszczególne usługi znajdziesz na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce.

Holowanie - Warszawa Bielany

Może się zdarzyć, że Twój pojazd zostanie unieruchomiony na parkingu podziemnym lub pod blokiem bądź w innym miejscu z powodu np.:

i wówczas – w zależności od przypadku – konieczne okaże się holowanie albo laweta. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, wezwij naszą pomoc drogową! Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i sprawnym działaniem. Zrobimy wszystko, aby niekomfortowe okoliczności, w jakich się znalazłeś, kosztowały Cię, jak najmniej stresu,

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Oto kilka argumentów, które powinny Cię przekonać:

Jeżeli znajdziesz się w problemowej sytuacji na drodze, wezwij nas i najlepiej od razu przedstaw zaistniałą sytuację, czyli, jakie są oznaki awarii, które kontrolki są zapalone lub też, jakie niepokojące dźwięki wydobywające się z pojazdu. Im dokładniejszy będzie opis, tym szybciej wstępnie ustalimy, czy możliwa jest naprawa samochodu na miejscu, czy też konieczna będzie laweta w celu odholowania go do warsztatu.
Pamiętaj, że możesz liczyć na pomoc drogową w każdej sytuacji awaryjnej, do jakiej dojdzie w Warszawie na Bielanach lub w innej dzielnicy. Zachowaj nasz numer telefonu!