Pomoc drogowa - Warszawa Ochota

507 507 631

Twój pojazd zakopał się w błocie bądź śniegu? Zatankowałeś niewłaściwe paliwo? Potrzebna Ci laweta do zezłomowania auta? Nie wiesz, jak zmienić koło w samochodzie? W każdej z tych sytuacji na Ochocie w Warszawie możesz liczyć na naszą pomoc drogową! Gwarantujemy Ci także holowanie auta do naszego warsztatu napraw, pod wskazany adres, na własną posesję lub parking strzeżony. Układ jezdny w Twoim aucie został uszkodzony lub całkowicie zablokowany? Możemy Ci zaproponować bezpieczne holowanie!

Znajdująca się na naszym wyposażeniu laweta służy także do transportu m.in. aut niezarejestrowanych lub niedopuszczonych do ruchu drogowego oraz zakupionych w stanie uszkodzonym.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi, jakim dysponujemy, masz pewność, że w każdej problemowej sytuacji na drodze, otrzymasz właściwe wsparcie. Szybko, rzetelnie i w bardzo atrakcyjnej cenie realizujemy każde zlecenie.

W ramach pomocy drogowej obsługujemy kierowców aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, busów oraz motocyklistów i osoby poruszające się quadami. Przez całą dobę 7 dni w tygodniu zespół specjalistów, laweta oraz inny sprzęt jest do Twojej dyspozycji!

Biorąc pod uwagę, że wszędzie może zdarzy się coś nieprzewidzianego z samochodem, warto mieć przy sobie numer do nas. Wówczas, zamiast tracić czas na wyszukiwanie i obdzwanianie różnych firm, kontaktujesz się z Dar-Car i korzystasz ze wsparcia fachowców z zakresu pomocy drogowej, mechaniki pojazdowej i wulkanizacji w jednym!

Laweta - Warszawa Ochota

Potrzebny Ci profesjonalny transport pojazdu na złom? Idealnie nadaje się do tego nasza laweta! Po awarii lub kolizji nie jesteś w stanie przemieszczać się autem samodzielnie po drodze? Skorzystaj z naszej pomocy drogowej i specjalistycznego sprzętu, którym dysponujemy. Wezwij nas na Ochotę w Warszawie w każdej z tych sytuacji! Zadbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz profesjonalnie zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu z pojazdem.

Dzięki nowocześnie wyposażonej lawecie bez problemu wciągniemy na nią Twoje auto z rowu czy jezdni. Następnie zabezpieczymy je specjalnymi pasami, aby podczas przewozu nie uległo dodatkowemu zniszczeniu.

Na tym specjalistycznym pojeździe możemy też przetransportować dla Ciebie np. sprzęt budowlany, urządzenia rolnicze czy różne wielkogabarytowe ładunki. Sam więc widzisz, że oferowane przez nas pomoc drogowa to bardzo szeroki zakres usług, a laweta może mieć najróżniejsze zastosowanie.

Problemy z autem mogą być różnorodne. Bez względu na to, czy jest wymiana koła lub pojawienie się usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym albo chłodzenia, jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć technicznie. Zespół specjalistów czeka w gotowości na przyjęcie Twojego zlecenia na holowanie lub rozwiązanie Twojego problemu w innej, skutecznej formie. Przekonaj się, że nasze mobilne usługi mogą okazać najlepszym rozwiązaniem, żebyś mógł bezpiecznie i bezproblemowo kontynuować swoją podróż do pracy, na urlop lub w innym celu, bądź szybko znalazł warsztat mechaniczny.

Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej na Ochocie w Warszawie? Zadzwoń do nas!