Pomoc drogowa - Warszawa Praga

507 507 631

Istnieje wiele sytuacji, w których warto zadzwonić po pomoc drogową na Pradze w Warszawie. Dar-Car to profesjonalne wsparcie fachowców z zakresu m.in. mobilnych usług naprawczych i wulkanizacyjnych w jednym! Zapewniamy Ci m.in.:

Tych, jak i wielu innych czynności lepiej nie wykonywać na własną rękę, aby nie doszło do większych uszkodzeń, a co za tym idzie wyższych kosztów naprawy. Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wezwanie pomocy drogowej, która zapewni Ci nie tylko profesjonalne holowanie, ale i podejmie fachowe działania, aby uruchomić Twój pojazd.

Działamy przez 24 h/dobę 7 dni w tygodniu, co oznacza, że w każdej chwili i z każdego miejsca na Pradze w Warszawie możesz się z nami skontaktować. A my przyjmiemy Twoje zgłoszenie i ruszymy ze wsparciem technicznym. Już na wstępie, kiedy przekażesz nam, co się stało, ustalimy, jaki rodzaj pomocy drogowej Ci udzielić, czy konieczna będzie laweta, holowanie, czy też naprawimy usterkę na miejscu. Kiedy się tam pojawimy, szybko zdiagnozujemy problem i zaczniemy działać.

Holowanie - Warszawa Praga

Jest to czynność, która wymaga zachowania szczególnego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego odradzamy holowania tym, którzy nie czują się pewnie, aby wziąć udział w tej czynności. Lepiej wówczas skorzystać z usług firmy specjalizującej się w pomocy drogowej takiej jak nasza. Doskonale wiemy, jak należy zaczepić uszkodzony pojazd, jakimi drogami najlepiej się przemieszczać oraz nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Powierzając nam swoje auto, masz pewność, że spełnimy wszelkie wymogi, aby bez szwanku przetransportować je w miejsce docelowe np. bezpośrednio do naszego lub wskazanego przez Ciebie warsztatu mechanicznego.

Czy wiesz, że jeżeli w wyniku kolizji lub wypadku drogowego Twój samochód został uszkodzony, realizowane przez naszą firmę holowanie jest całkowicie za darmo? Kosztem tej usługi obciążany jest sprawca zdarzenia i pokrywa go w całości ze swojego ubezpieczenia OC.

Jadąc gdziekolwiek samochodem, musisz być przygotowany na to, że nie tylko kolizja czy wypadek mogą go unieruchomić, ale także niespodziewana awaria. Dlatego dobrze jest mieć przy sobie numer do specjalistycznej firmy. Pamiętaj, że świadczona przez nas pomoc drogowa to nie tylko holowanie i laweta, ale szereg innych czynności, jakie możemy dla Ciebie wykonać, abyś mógł z Pragi w Warszawie ruszyć dalej w trasę. Kiedy więc zabraknie paliwa w baku, miała miejsce kolizja lub wypadek, rozładował się akumulator, nie możesz odpalić samochodu albo pojawiły się inne problemy na drodze wymagające fachowego wsparcia, zadzwoń do nas! Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia, kiedy tylko pojawią się jakieś problemy na drodze!