Pomoc drogowa - Warszawa Śródmieście

507 507 631

Dar-Car zapewni Ci pomoc drogową w różnych miejscach Warszawy, w tym w Śródmieściu. Całodobowe wsparcie przy awarii, kolizji albo wypadku obejmuje m.in. zabezpieczanie miejsca zdarzenia, holowanie samochodów osobowych i innych pojazdów lub ich transport na lawecie.

Robimy wszystko, abyś mógł wrócić bezpiecznie do domu lub kontynuować podróż do obranego celu. Z racji tego, że jesteśmy jednocześnie mobilnym warsztatem mechanicznym oraz wulkanizacyjnym, część napraw możemy wykonać na miejscu.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, w tym:

Nasze holowniki, lawety czy inne samochody techniczne są w ciągłej gotowości do wyjazdu niezależnie od pory dnia, czy warunków atmosferycznych.

To, co nas wyróżnia, to szybki czas reakcji. Pracujemy przez całą dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu, gdy coś Ci się przydarzy na trasie, możesz wezwać pomoc drogową Dar-Car. Usługi świadczymy dla osób prywatnych oraz firm, które mają flotę samochodową. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu podczas każdej wykonywanej czynności. Proponujemy zawsze optymalne rozwiązania każdemu kierowcy, jesteśmy bowiem profesjonalistami w swojej branży. Holowanie, laweta i inne usługi, jakie realizujemy dla klientów ze Śródmieścia w Warszawie, wyceniamy uczciwie. Ceny znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Laweta - Warszawa Śródmieście

Jednym z naszych specjalistycznych sprzętów jest laweta. Ten typ ciężarówek wykorzystywany jest w usługach pomocy drogowej do różnych celów transportowych. Przewozimy w ten sposób samochody z awarią lub powypadkowe, które wcześniej np. wyciągamy z rowu czy stawiamy na koła, ponieważ są przewrócone. Ten rodzaj przyczepy umożliwia także przewożenie w łatwy i wygodny sposób np. niezarejestrowanego auta, pojazdu bez badań technicznych czy samochodu zabytkowego. Umieścić na niej można także m.in.:

Za każdym razem je załadowujemy przy użyciu specjalnej wyciągarki i właściwie zabezpieczamy pasami na czas podróży. Na Twoje zlecenie możemy tę czynność wykonać w różnych miejscach na terenie Polski czy za granicą.

W ramach oferowanej pomocy drogowej przy wykorzystaniu lawety przeprowadzimy także holowanie pojazdu na różnej odległości.

Zamiast angażować rodzinę, czy znajomych i na własną rękę próbować sobie poradzić z awarią bądź innym problemem na drodze, lepiej zdaj się na fachowców! Unikniesz wówczas np. dodatkowych uszkodzeń w samochodzie, czy błędnych działań w celu jego naprawy, a co za tym idzie większych kosztów związanych z oddaniem go do specjalistycznego warsztatu. Tymczasem świadczona przez nas pomoc drogowa to działanie profesjonalistów, którzy znają się na motoryzacji i mają doświadczenie z różnych zdarzeń, jakie przytrafiają się kierowcom. Dlatego zapisz sobie numer do Dar-Car i w razie potrzeby zadzwoń! Dojedziemy do Ciebie z lawetą w każde miejsce w Śródmieściu w Warszawie. Przekonaj się sam!