Laweta - Warszawa

Oferujemy holowanie pojazdów lawetą 24h/dobę z Warszawy, jej okolic i województwa mazowieckiego w dowolne miejsce w kraju oraz Unii Europejskiej. Pomocy drogowej na Białołęce i innych dzielnicach stolicy udzielamy od kilkunastu lat, dlatego masz pewność fachowego wsparcia i natychmiastowego rozwiązania problemu. Wraz z usługą autolawety proponujemy:

Firma oferuje holowanie:

Autolaweta - mazowieckie

Działamy na ternie województwa mazowieckiego. Na wezwanie dojeżdżamy szybko, zapewniając Klientom bezpieczną i fachową pomoc. Każda nasza laweta ma niezbędny sprzęt, taki jak:

Dzięki temu sprawnie radzimy sobie z holowaniem różnego rodzaju pojazdów, uszkodzonych w wyniku:

Jesteśmy dostępni w każdej chwili, w której będziesz potrzebować pomocy. Wystarczy zadzwonić i ustalić szczegóły!

Jak odbywa się holowanie?

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, dlatego usługę holowania rozpoczynamy od zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Następnie szybko i skutecznie przeprowadzamy załadunek pojazdu na lawetę. Auto przewozimy w wybrane miejsce w Warszawie lub innych miastach kraju i Unii Europejskiej. Co istotne, wszystkie ładunki są dokładnie zabezpieczone na czas transportu i rozładunku. Dlatego masz gwarancję, że w ich trakcie nie dojdzie do kolejnych usterek. Nasz wykwalifikowany personel przeprowadza autoholowanie zgodnie ze wszystkimi przepisami prawnymi, gwarantując bezproblemowy przebieg całej procedury.

Jesteśmy gotowi do pomocy przez 24h/dobę. Niesiemy ją zarówno osobom indywidualnym, jak i wszelakim firmom. Kontaktując się z nami, wystarczy podać miejsce zdarzenia, do którego natychmiast wyślemy profesjonalny zespół. Autolaweta na pewno rozwiąże Twój problem.

Auto pomoc

Co jeszcze proponujemy?

Obszerną częścią naszej działalności jest holowanie pojazdów. Lawety i holowniki, którymi dysponujemy, pozwalają na sprawne usunięcie pojazdu z miejsca zdarzenia. Ponadto oferujemy:

Naprawa uszkodzonych pojazdów w warsztacie

Chętnie naprawiamy wszelkie usterki w holowanych samochodach. Nasza laweta może dowieźć Twój pojazd do warsztatu, w którym wykonujemy pełen zakres profesjonalnych usług mechanicznych. Doświadczeni pracownicy znajdą przyczynę problemu i zajmą się:

Dojeżdżamy na wszystkie wezwania na autostradzie A2 oraz w każde miejsce Warszawy. Najczęściej są to dzielnice:

Przyczyny kolizji i wypadków drogowych

Wśród najczęstszych przyczyn wypadków drogowych wyróżnia się:

Jeśli doszło do kolizji z udziałem Twojego samochodu, zadzwoń po naszą pomoc drogową. Drobne usterki, powstałe w wyniku stłuczki, naprawimy na miejscu, dzięki czemu będziesz mógł niezwłocznie udać się w dalszą podróż. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, stale się szkolimy, nabywając nowe umiejętności. Choć jesteśmy profesjonalistami, wciąż stawiamy na rozwój, który pomoże nam rozwiązać najtrudniejsze problemy na drodze.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług, sprawdź opinie, którymi chętnie się dzielimy. Ponadto, decydując się na pomoc, którą oferujemy, masz pewność:

Skontaktuj się z nami

Twój samochód nie chce odpalić? Zabrakło Ci paliwa? Miałeś wypadek? Zadzwoń do nas. Pomożemy w każdej sytuacji na drodze. Do zdarzenia doszło na Białołęce, w innych dzielnicach Warszawy lub w okolicach stolicy? Masz pewność, że szybko do Ciebie dojedziemy.

Drobne usterki postaramy się naprawić na miejscu. Jeśli holowanie samochodu okaże się konieczne ‒ nasza laweta bezpiecznie i sprawnie przetransportuje pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce. Mieszkasz na drugim końcu kraju? A może chcesz odwieźć samochód do innego państwa Unii Europejskiej? Nie martw się, z nami dotrze, w miejsce, w które nam wskażesz.